Whatsapp »

Sabit Beton Santrali
Sabit Beton Santrali

2012 yılından bu yana ürettiği sabit beton santralleri ile profesyonel bir çözüm ortağı olarak en kaliteli hizmeti sunan firmamız, ihtiyacınız olan sabit beton santrali üretiminde her ihtiyaca cevap veriyor. 

Sabit Beton Santral Çeşitleri
Kapasite olarak 35 mᵌ, 60 mᵌ, 100 mᵌ, 120 mᵌ, 160 mᵌ ve 200 mᵌ sıkıştırılmış beton hacmi ile her alanda ihtiyacınızı en ergonomik şekilde karşılayan sabit beton santralleri imal ediyoruz. Mikser özellikleri, su pompası kompresörü, kovası, çimento silosu ve diğer parçaları ile son teknoloji üretimler olan sabit beton santrallerini en ekonomik fiyatlarla satın alabilir, agrega, su ve çimento gibi malzemeleri gerekli oranlarda karıştırarak tüm beton işlerinizi en kaliteli şekilde yapabilirsiniz.

Sabit Beton Santral Özellikleri
Karıştırma tipi, mikser kapasitesi, mikser motor gücü, çimento silosu, çimento helezonu ve su tartım kapasitesinde farklı ihtiyaçlara en etkili şekilde cevap veren sabit beton santrallerinde ihtiyacınız olan santraller firmamızdadır. Güçlü referansları ile sektörün en güvenilir adresi olan firmamız, bilgisayar donanımlı teknolojiler kullanarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.


« Önceki kayıt  
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım