Whatsapp »

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Kuru Tip Beton Santrali

60 mᵌ, 100 mᵌ ve 120 mᵌ kapasitede mobil ve sabit olarak üretilen kuru tip beton santrali, 30 ton çimento silosu ve farklı kapasitelerde çimento ve su tartım bunkeri ile her ihtiyaca uygun üretilmektedir. Kuru tip beton santralinin en belirgin özelliği, diğer beton santrallerinden farklı olarak beton mikserinin bulunmayışıdır. Su, çimento ve diğer malzemelerin karıştırma işlemi mikser kamyonları ile yapılır. 


Kuru Tip Beton Santralleri 60 m3 - 100 m3 - 120 m3 kapasite de mobil ve sabit olarak üretilmektedir.


Kuru Tip Beton Santrali Çalışma Sistemi
Agrega, çimento ve suyu otomatik olarak tartılır ve direk mikser kamyonuna boşaltılır. Kuru tip beton santralinde mikser olmadığı için karıştırma işlemi kamyonlarda yapılmaktadır. Üstün teknolojili ekipmanları ile kaliteli bir hizmet sunan firmamız, daima müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir ve işinin ehli bir firmadır. Garanti kapsamında üretimi, 7/24 servis hizmeti ve yedek parça üretimi ile kuru tip beton santrali üretiminde sektörün lider firmasıdır.

Kuru Tip Beton Santralinin Avantajları
En hesaplı beton santrallerinden olan kuru tip beton santrali, nakliye başta olmak üzere diğer giderlerinin de düşüklüğü ile avantajlıdır. Bu nedenle en fazla tercih edilen beton santralleri arasında ilk sırada yer alır.

- Karıştırma işlemi mikser kazanında değil karıştırıcı kamyonunda yapılmakta, su, çimento ve katkı maddesi otomatik olarak tartılarak işlem tamamlanmaktadır.
- Kuru tip beton santrali kısa sürede kurulup teslim edilir.
- Kullanımı kolay ve pratiktir.
- Kurulum için beton maliyeti minimum seviyededir.
- Baraj ve inşaat firmaları tarafından en çok tercih edilen beton santrali çeşididir.

Beton Kullanımında Kuru Tip Beton Santrali
Günümüzde beton kullanımı yüksek katlı bina inşaatı ve birçok beton gereçleri üretimi nedeni ile oldukça artmıştır. Maliyetlerdeki artış ve işçilik düşünüldüğünde toplam maliyetlerin ne denli yüksek olduğu ortadadır. Kolay kurulumu, düşük maliyeti ve fonksiyonelliği ile kuru tip beton santrali, portatif beton santralleri olarak ilk tercihler arasında yer alır. Farklı kapasite ve özelliklerde kuru tip beton santrali üreten firmamız, 2012 yılından bu yana sektörün en kaliteli hizmetini en hesaplı fiyatlarla sunarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Uzman kadrosu kaliteli ve son teknoloji üretimi ve ekonomik fiyatları ile kuru tip beton santrali tedariki için en doğru adrestir.

Kuru Tip Beton Santrali
Kuru Tip Beton Santrali
Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım